0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Новим клієнтам

Переваги реєстрації на сайті Офіс-Центр

Користувач, який зареєструвався на сайті Офіс-Центр, отримує Особистий кабінет, завдяки якому здійснюється доступ до додаткових опцій. В Особистий кабінет можна перейти за посиланням у правому верхньому кутку сайту. Покупцеві будуть доступні наступні функції:

Перегляд історії замовлень та історії здійснених платежів. При необхідності Ви зможете подати повний звіт про те, які товари, в якій кількості і на яку суму були придбані в нашому магазині (сайті). Дана опція буде особливо корисною юридичним особам, яким потрібно вести облік здійснених витрат.

Єдина система дисконтних карток. Забули картку на знижку? - Тепер це не проблема! Зареєстрований клієнт завжди отримає персональну знижку в мережі Офіс-Центр, достатньо при реєстрації вказати номер дисконту, який розташований на зворотній стороні дисконтної картки.

Бонусні бали. Здійснюючи покупки на сайті Офіс-Центр, Ви будете накопичувати бонусні бали, які потім можна витратити на придбання нових товарів. Ця опція доступна тільки для зареєстрованих користувачів. Переглянути кількість накопичених балів можна в особистому кабінеті.

Запити на повернення. Наш магазин відповідає за якість всієї реалізованої продукції. Тому при виявленні заводського браку або невідповідності характеристик товарів, Ви можете оформити запит на повернення або обмін продукції.

Можливість відстеження придбаних товарів. Бажаєте дізнатися на якій стадії (обробка заявки, комплектація, підготовка до відправки, доставка тощо) знаходяться куплені Вами товари? В особистому кабінеті Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення.

Управління підпискою. Вчасна проінформованість про знижки та акційні пропозиції - це ваші заощаджені гроші. А заощаджені гроші - це, відповідно, зароблені гроші. Підписавшись на нашу розсилку під час реєстрації,  Ви будете завжди в курсі усіх найсвіжіших новин та товарних новинок.

Як зареєструватися на сайті

Дана процедура займе не більше п'яти хвилин. Щоб почати реєстрацію, Вам слід перейти за посиланням «реєстрація» у правому верхньому кутку сторінки сайту. Далі потрібно заповнити наступні поля:

         E-mail

         Пароль

         Ім'я, По Батькові

         Прізвище

         Контактний телефон

·         Номер дисконту:

 

Ви також можете вказати свою адресу і налаштувати розсилку новин сайту. Вся передана інформація зберігається строго конфіденційно, дані не будуть опубліковані або передані третім особам. Для завершення реєстрації Вам слід перейти за посиланням у електронному листі, який прийде на вказаний Вами E-mail.

 

Фiзичним особам

 

  Мережа магазинів "Офіс Центр" сьогодні - це 30 магазинів у Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій та Чернівецькій областях. Ми пропонуємо найширшу лінійку канцелярських товарів, разом з цим у нас є власна доставка. Тобто, якщо Ваша сума замовлення 300 грн і більше, ми доставимо Ваше замовлення по місту БЕЗКОШТОВНО!

 

Юридичним особам

 

Протягом 22-х  років  роботи компанії ТОВ «Корвет» наш корпоративний відділ продажу обслужив близько 13000 клієнтів, починаючи від малих підприємств, закінчуючи великими корпораціями  та  бюджетними організаціями. Менеджери корпоративного відділу, близько 100 експертів своєї справи, знають та розуміють як облаштувати  затишно і продуктивно робочі місця найвибагливіших  клієнтів. 

Детальнiше

Питання та вiдповiдi

Клієнт: Який у вас графік роботи?

Адміністратор:   Графік роботи Call-центру:

Понеділок - П'ятниця: з 9.00 до 18.00
Субота - Неділя: вихідні

Переглянути графік роботи усіх наших магазинів ми зможете, натиснувши тут

Клієнт: Як використати свою знижку на Вашому сайті?

Адміністратор: Для того, щоб використати персональну знижку згідно дисконтної програми Офіс-Центр, Вам потрібно вказати номер дисконту в одноіменному полі під час реєстрації, або в особистому кабінеті.