0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Папір офісний

Папір офісний

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

1Опис категорії:
   Важливо відзначити, що сьогодні жодна компанія не працює без спеціального, призначеного для офісу, паперу. Всі розуміють, якщо папір буде не якісним, це погано впливає на результати друку, а також на роботу техніки. Фахівці відзначають, що економія на папері, це не вигідна економія грошових коштів фірми.


Як не помилитися при виборі паперу для офісу?

По-перше!
   Папір має бути якісним. Добре, щоб він був досить білим. Найкращий варіант – це білизна понад 140 CIE. Цей показник впливає на сприйняття інформації, а також зручність читання самого документа. Якщо ваша організація укладає договори, контракти на тривалі терміни, то зверніть увагу, що папір з жовтим відтінком не практичний. Він містить більше кислот і тому не довговічний.
   Уявіть собі, що ваш документ пожовтів, не простежується чіткість умов договору, а вам потрібно подати позов на недобросовісну організацію, або підприємство. Таким чином, ви можете позбавити себе доказової бази в суді. І, відповідно, не зможете підтвердити той чи інший факт.


По-друге! 
   Папір має бути гладким і жорстким. Якщо рівень жорсткості невеликий, то він буде постійно застрявати в офісній техніці. А це гальмує роботу співробітників.
   При застосуванні гладкого паперу, якість друку підвищується. А це необхідно для всіх документів які несуть юридичну силу (накази, договори, рішення, протоколи і т. д.). Зверніть увагу, що якщо папір буде жорстким, то документи легше знищити.


По-третє!
   Вологість і непрозорість. Гарний папір не повинен сильно просвічувати. Якщо ви економите на папері і друкуєте з двох сторін, наприклад, умови договору, то важливо, щоб кожна з них не просвічувала. В іншому випадку вашому співробітнику буде важко вивчати і знайомитися з інформацією.
   Папір не повинен піддаватися впливу вологості, тому що він може втратити свої властивості, стати крихким і ненадійним. А неякісний папір може кришитися, що призводить до засмічення офісного обладнання.


По-четверте! 
   Висока стійкість до нагрівання. Якщо у вас потужний принтер, сканер самої останньої моделі, то вибирайте папір, який добре переносить нагрівання. Так можна уникнути застрявання його в оргтехніці.
   Отже, при виборі офісного паперу, звертайте увагу не тільки на привабливу упаковку, але і на його технічні дані. Так ви економите кошти фірми і час співробітників.

 

Фахівці умовно ділять офісний папір на три класи.

   Клас «С» - економічний варіант для повсякденного друку невеликих обсягів документації. Такий папір найбільш широко представлений ​​на ринку. Але зустрічаються випадки, коли під виглядом паперу класу «С» продавці намагаються запропонувати споживачеві більш дешеві варіанти, які за визначенням не можуть відповідати поняттю «офісний папір» через невідповідність по вологості, щільності, іншим параметрам якості, які дуже важко перевірити пересічному споживачеві. Незважаючи на це можна говорити про те, що в цілому папір класу «С» дозволяє отримувати хорошу якість документів на основних видах офісної техніки.

   Клас «В» - середній клас. Якщо вам необхідно друкувати великі обсяги документації або часто використовувати двосторонній друк, вам краще зупинити свій вибір саме на папері класу «В». Він  відповідає всім вимогам сучасних друкарських машин, особливо це стосується високошвидкісних принтерів, які розраховані на експлуатацію в середніх і великих офісах.

   Клас «А». Папір даного класу краще використовувати при експлуатації кольорових лазерних принтерів.  Саме для такого виду техніки спочатку він і виготовлявся. Вже з часом, завдяки прогресу, в першу чергу хімічної промисловості, з'явилися види паперу, які відносять до класу «В», але за своїми характеристиками можуть використовуватися для кольорового лазерного друку. Що стосується використання даного паперу для монохромного друку, то це виправдано лише в тому випадку, коли якість документів має бути ідеальною або, коли для презентації вам потрібні документи підвищеної щільності і ви хочете додати їм глянцевий або матовий відтінок.

 Папір стандарту ColorLok виготовляється за спеціальною технологією, завдяки якій при використанні струменевого друку чорнила на аркуші висихають швидше, а тексти виглядають яскравіше і чіткіше. Високоякісний папір ColorLok одержав визнання в усьому світі, цю технологію використовують багато великих компаній з виробництва паперу. Споживачі підтверджують значне поліпшення якості відбитків на папері із застосуванням технології ColorLok.

На папері стандарту ColorLok чорнила висихають в 2,5 рази швидше і не розмащуються, а кольори на 25% яскравіші і на 16% більш насичені.

 

 

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500