0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Папір рулонний

Папір рулонний

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Опис категорії:

Зараз в офісах є досить багато офісної техніки, в якій повинний використовуватися папір в рулонах. Для цієї техніки може знадобитися як перфорована папір або звичайна. А ще, окремі типи офісних пристроїв можуть працювати тільки з папером, покладеним в стопку. Для таких апаратів магазини пропонують готові упаковки подібних КВП по 1500-1700 окремих аркушів у кожній.

Рулонний папір для плоттера інженерного типу, володіє порівняно невеликою щільністю і служить для друкування будь-яких схем і креслень (мається на увазі папір без покриття), але може легко використовуватися і для різних рекламних плакатів (це вже папір з покриттям).

Різного роду фахівці часто використовують у своїй справі плоттерний фотопапір з якою-небудь певною фактурою, наприклад, з фактурою полотна. «Полотно», відмінно підходить для використання при цифровій роздруківці репродукцій відомих картин. Його ж дозволено брати для створення гобеленів, хусток, скатертин та інших дизайнерських інтер'єрних прикрас.

Папір в рулонах може використовуватися не тільки в плоттерах. Такий же варіант паперу використовується і в касових апаратах. Чекова стрічка може бути одношаровою або двошаровою. Також, вона буває перфорованої, або не перфорованої. Застосовують таку стрічку в пристроях, що вимагають роздруківки різного роду чеків. Касова стрічка використовується в касових апаратах, різних POS-пристроях, банківських терміналах, фіскальних реєстраторів і іншій схожій техніці.

Виробники оснащують такі ролики особливими втулками, завдяки яким їх дуже легко виходить прикріпити в необхідному місці. Чековий рулонний папір відрізняється по своїй ширині, а також по зовнішньому і внутрішньому діаметру рулону.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500