0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Калька, міліметровка, діазопапір

Калька, міліметровка, діазопапір

Сортувати. Порядку зменшення

9 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

9 шт.

Опис категорії:

Калька — прозорий папір (паперова калька) для знімання копій з креслення, рисунків. Виготовляється для виконання графічних робіт тушшю та олівцем. Використовується також для виготовлення комп'ютер-макетів друкованої продукції.

Міліметрівка - загальновживана назва для масштабно-координатної (або профільної) креслярської паперу, розміченій на клітини.Найбільш часто зустрічається папір з рівномірною розміткою («справжня міліметрівка») - на ній віддруковані тонкими лініями клітки із стороною 1 мм, більш товстими - зі стороною 5 мм, ще більш товстими - зі стороною 1 см. Найбільш товстими лініями позначені клітки із стороною 5 см. Застосовується для складання профілів і ескізних креслень.

Діазопапір - папір зі спеціальним покриттям, що містить світлочутливі органічні діазосполуки. Використовується зазвичай в діазографії. Діазографія — спосіб створення копій і отримання фотографічних зображень. Спочатку використовувалася для копіювання технічної документації, але надалі витіснена ксерокопіюванням. Продовжує використовуватися для нанесення логотипів на металеві поверхні і художнього фотодруку. Оригінал виконується на кальці, поміщається між потужним джерелом світла і носієм (Діазопапір), зображення проявляється у витяжних шафах парами аміаку при сухому способі або мокрим способом в лужних розчинах. Отримана в результаті процесу копія креслення в повсякденній мові інженерів, архітекторів і креслярів мала назву синька, отримане через колір фону попередній версії техпроцесу, ціанотипія. Коли пізніше хімічні процеси були змінені і колір фону змінився, назва синька збереглося як традиція, хоча в англомовних країнах назва змінилася з Blueprint на Whiteprint.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500