0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Папір самоклеючий, плівка спеціалізована

Папір самоклеючий, плівка спеціалізована

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з25

  1. 1
  2. 2

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з25

  1. 1
  2. 2

Опис категорії:

Самоклеючий папір — це насамперед самоклеючі етикетки, які найчастіше використовуються як етикетки на товар. Вони представляють із себе нарізані певним чином невеликого розміру листочки паперу, на задній стороні яких є клейовий шар. Щоб не допустити мимовільного прилипання етикеток ще до їх реалізації, виробники оберігають їх клейову частину спеціальним папером відповідного розміру, яку належить зняти конкретно перед застосуванням етикетки.

Самоклеючий папір для етикеток широко застосовується в цілях реклами. Як в якості реклами якогось певного товару, так і в якості самореклами. Схожі рекламні етикетки можна часом дарувати своїм діловим партнерам або ймовірним клієнтам, а також елементарно прикрасити ними приміщення власного офісу, надавши йому таким чином індивідуальність.

Крім того, у продажу завжди присутні спеціальні етикетки, призначені для наклеювання на комп'ютерні диски. Кольори товарних цінників попадаються самі різні, від білосніжних і пастельних, до насичених і багатобарвних. Клей, який використовується на таких виробах, славиться досить вражаючими адгезійними особливостями1, завдяки чому він зможе надовго утримати цінники саме в тому місці, де ви їх приклеїте.

 


 

1 Адге́зія - зчеплення (прилипання, злипання) приведених в контакт різнорідних твердих або рідких тіл (фаз); комплекс явищ, які здатні утворити зв'язки між матеріалами, що склеюються.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500