0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Папір спеціалізований для кольорового друку

Папір спеціалізований для кольорового друку

Сортувати. Порядку зменшення

10 шт.

Показувати: плиткою  списком  таблицею 

Сортувати. Порядку зменшення

10 шт.

Показувати: плиткою  списком  таблицею 

Опис категорії:

Для високоякісного кольорового друку необхідний спеціальний папір з хорошим покриттям і гладкістю. Залежно від щільності він запакований в пачки по п'ятсот, двісті п'ятдесят і двісті аркушів.

На такому папері часто друкують продукцію, яка повинна мати солідний вигляд - буклети, брошури, журнали. Гладкість хорошого паперу допомагає заощадити на тонері, так як шорсткість збільшує його витрати. Продукція на високобілому якісному папері більше подобається клієнтам, адже відразу видно - фірма-виготовлювач поважає потенційних замовників і хоче створити приємне враження про себе. Наприклад, буклети та брошури, видані на виставках і різноманітних семінарах, запам'ятовуються не тільки смисловим навантаженням тексту, але й зовнішнім виглядом самого рекламного проспекту.

Якщо Ви хочете, щоб обладнання прослужило довго і без раптових поломок, необхідно купити папір для лазерного друку. Завдяки її використанню зменшується витрата тонера і ступінь забруднення обладнання від пилу. Таким чином Ви побачите, як суттєво знижуються витрати на технічне обслуговування обладнання.

Папір низької якості часто застрягає в принтері, на ньому неможливо зробити якісний друк навіть при хорошому обладнанні. Вибираючи відповідний вид і щільність паперу, обов'язково протестуйте, як друкує на ньому конкретно Ваш принтер. Адже він може реагувати на різний папір не однаково.