0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Папір спеціалізований для кольорового друку

Папір спеціалізований для кольорового друку

Сортувати. Порядку зменшення

10 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

10 шт.

Опис категорії:

Для високоякісного кольорового друку необхідний спеціальний папір з хорошим покриттям і гладкістю. Залежно від щільності він запакований в пачки по п'ятсот, двісті п'ятдесят і двісті аркушів.

На такому папері часто друкують продукцію, яка повинна мати солідний вигляд - буклети, брошури, журнали. Гладкість хорошого паперу допомагає заощадити на тонері, так як шорсткість збільшує його витрати. Продукція на високобілому якісному папері більше подобається клієнтам, адже відразу видно - фірма-виготовлювач поважає потенційних замовників і хоче створити приємне враження про себе. Наприклад, буклети та брошури, видані на виставках і різноманітних семінарах, запам'ятовуються не тільки смисловим навантаженням тексту, але й зовнішнім виглядом самого рекламного проспекту.

Якщо Ви хочете, щоб обладнання прослужило довго і без раптових поломок, необхідно купити папір для лазерного друку. Завдяки її використанню зменшується витрата тонера і ступінь забруднення обладнання від пилу. Таким чином Ви побачите, як суттєво знижуються витрати на технічне обслуговування обладнання.

Папір низької якості часто застрягає в принтері, на ньому неможливо зробити якісний друк навіть при хорошому обладнанні. Вибираючи відповідний вид і щільність паперу, обов'язково протестуйте, як друкує на ньому конкретно Ваш принтер. Адже він може реагувати на різний папір не однаково.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500