0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Коректори з пензликом

Коректори з пензликом

Сортувати. Порядку зменшення

5 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

5 шт.

Опис категорії:

Корегуюча рідина з'явилася на світовому ринку не випадково. Історія її появи досить цікава. Почалося все з того, що Бетті Грем (Bette Graham) громадянка США, після розлучення з чоловіком, стала виховувати дитину сама. Їй довелося розлучитися з мріями стати великою художницею, оскільки слід було терміново заробляти гроші на утримання себе і сина. Зволікання могло мати неприємні наслідки, тому вона не довго думаючи, влаштувалася друкаркою-стенографісткою в одну з фірм. Незвична до такого заняття, мимоволі жінка стала робити досить багато помилок в тексті. В той час, виправити їх можна було тільки одним способом - передрукувати весь документ заново. Це нервувало, дратувало й призводило до ще більших помилок. Тоді, завдяки своїм художнім знанням, американка вирішила придумати якусь суміш, за допомогою якої, можна було б підретушувати допущені помилки і позбавити себе від купи зайвої роботи. Такий розчин вона придумала, щоправда удосконалювався він не один рік. Доводилося підбирати компоненти, щоб використовувати коректор тексту було зручно, щоб він швидко висихав після нанесення і рівномірно зафарбовував необхідний текст. Для того, щоб удосконалити склад суміші, її знань вже було мало, тому заповзятлива американка звернулася за допомогою до фахівців по змішуванню лакофарбової продукції та хімікам. Спільними зусиллями був винайдений остаточний склад суміші для виправлення помилок, яку назвали «рідкий папір».

Коректор насамперед, необхідний у роботі з документацією. Всім відомо, що при такій напруженій роботі, неминучі деякі дрібні помилки або помарки, а передруковувати весь аркуш документа заново, зазвичай, немає часу або можливості. Саме в такому разі на допомогу приходить коректор тексту, який здатний повністю нівелювати всі неточності і привести написаний або надрукований текст у потрібний стан.

Коректор з кісточкою стане вашим незамінним помічником у роботі! Кісточка забезпечить тонке рівномірне нанесення та швидке висихання.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500