0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Маркери перманентні

Маркери перманентні

Сортувати. Порядку зменшення

8 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

8 шт.

Опис категорії:

Перманентні маркери відомі не тільки завдяки стійкості своїх чорнила до впливу вологи, але і здатністю зберігати колір під впливом високих температур і ультрафіолету. З гладкої поверхні слід від маркера можна стерти за допомогою спирту або пластикової гумки.

Деякі моделі виготовлені на основі рідкоих чорнил, замість волокнистого стрижня, просоченого барвником. Термін служби таких маркерів збільшується в рази.Перманентние маркери можуть використовуватися практично на будь-якій поверхні з паперу, пластмаси, гуми, шкіри, металу, скла. Чорнило не розтікаються і залишають рівну лінію.

До створення фломастера мають відношення підприємливі єгиптяни. У гробниці Тутанхомона археологами було виявлено предмет, що нагадує мідний олівець. Він і став батьком сучасного фломастера.

У 1960 році в Японії марка Flo-master випустила вперше відомі нині в усьому світі фломастери. Проте вважається, що винайшов їх Юкіо Хорі, ще в 1942 році. Його винахід являло собою пристосування для письма, яке писало за допомогою фарби. Для того, щоб фарба не витікала відразу, в ньому був вбудований спеціальний резервуар, до якого кріпився наконечник. Зазвичай наконечник робився з якого-небудь пористого матеріалу, який з одного боку затримував зайву вологу, а з іншого - здатний пропускати її невелика кількість. Як правило, для виготовлення використовувався повсть або нейлон.Предполагается, що свою назву фломастер отримав від англійського слова «flow», що в перекладі означає «струмувати, текти». Однак, достовірно це неізвестно.После винаходи фломастера в Японії ця ідея була перекуплена німецькою фірмою Edding, яка займалася виробництвом фарб. І вже в 80-і роки фломастери остаточно завоювали світ. Зараз у це важко повірити, але спочатку фломастери продавалися погано. Лише після того, як зняли рекламу про диснеївських героїв, які ними малюють, їх продажу значно збільшилися.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500