0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Маркери спеціальні

Маркери спеціальні

Сортувати. Порядку зменшення

4 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

4 шт.

Опис категорії:

У своїй більшості чорнила для спеціальних маркерів є перманентними. Тобто такими, які змиваються тільки спиртовими або ацетоновмісними розчинами. Хіба що маркер для плівок може заправлятися не тільки перманентними, але й змиваним чорнилами. Така особливість продиктована потребою в тім, щоб, допустимо, при презентації, у якій задіяний проектор, робити доповідь динамічно, по ходу домальовуючи щось на плівках. Потім це можна стерти та використати ці ж слайди для наступних подібних презентацій.

Стійкість чорнила для спеціальних маркерів набагато міцніша, ніж у звичайних перманентних їх «колег» створених для письма на папері. Так, маркер для маркування гуми відрізняється наповнювачем, для якого характерна пружність. Тобто нанесений слід не розтріскується, а пружинить разом із шиною. Маркер для тканини взагалі нічим не відпереш, якщо тільки температуру води не підняти вище 60 градусів по Цельсію. Та і це не факт, що його слід повністю щезне. Те ж саме відноситься й до такого приладдя, як маркер-фарба.

Часто можна бачити, що спеціальні маркери мають алюмінієвий корпус. Чи принципово це? Так, оскільки так забезпечується максимальна герметичність, і «писалка» здатна служити Вам значно довше. Сучасні виробники випускають також корпуси канцелярії з поліпропілену, що теж відрізняються оптимальною герметичністю. Більше того, представлені тут предмети не люблять лежати, бо їхня фарба нерівномірно розподіляється, якщо зберігати їх у горизонтальному положенні. Тому докладіть зусиль, щоб Ваші спеціальні «колеги» завжди стояли пишучим вузлом униз. Також стежте за тим, щоб їхній ковпачок щільно сидів на корпусі, інакше користі від герметичності останнього ніякої не буде.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500