0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Маркери текстові

Маркери текстові

Сортувати. Порядку зменшення

16 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

16 шт.

Опис категорії:

Маркер — інструмент для писання та малювання за допомогою чорнил, що витікають з резервуара до наконечника з пористого матеріалу (нейлон чи повсть). Маркери бувають різних видів у залежності від чорнил та призначення.

Маркери текстові можна віднести до одного з різновидів фломастерів, оскільки механізм їх дії дуже схожий. Але все ж, вони служать для різних цілей. Фломастери, перш за все, призначені для малюнків на папері. Ними можна проводити контури яких-небудь предметів і зафарбовувати їх, а також писати різні тексти. Вони мають яскраві кольори і безліч відтінків. Звичайними фломастерами найчастіше користуються малюки. А маркер для паперу призначений скоріше не для написання чого-небудь, а для виділення вже написаного друкованого тексту.

Найчастіше вони мають водну основу, але і на спиртовій основі теж зустрічаються. Кольори, які використовуються в текстових маркерах не балують різноманітністю тому, що це не настільки необхідно. Як правило, ці світлі кольори - жовтий, помаранчевий, салатовий, рожевий, блакитний, бірюзовий. Зустрічаються різної форми і розміру корпусу; звичайні плоскі, плоскі ергономічні, для зручності використання, а також корпуси нагадують традиційні фломастери. Є кишенькові міні варіанти маркерів. Матеріал корпусу практично в ста відсотках випадків - це пластик.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500