0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Олівці звичайні

Олівці звичайні

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з78

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з78

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Опис категорії:

Всім відоме пристосування на основі графітового грифеля, створений насамперед для малювання, а також і для написання текстів (іменується в народі «олівець простий») справно служить людині вже не одну сотню років. Це виріб отрималв свою екзотичну назву завдяки поєднанню тюркських слів «кара» і «даш», що дослівно перекладається як «чорний камінь». Тюркське визначення повністю відповідає матеріалу на основі якого почали виробляти олівці. Адже графіт - це дійсно камінь чорного кольору. Поступово таке приладдя для письма та малювання стала вельми популярною. З графіту виточувався грифельний стрижень, який укладали в дерев'яну оболонку для зручності утримання в руці. Пізніше з'явився і олівець з гумкою, якої можна було швидко стерти непотрібні деталі з аркуша паперу. З'явилися і механічні моделі з випускним механізмом подачі грифеля. Ці нехитрі вироби (не дивлячись на скептичне ставлення до їх майбутнього, що з'явилось після винаходу кулькової ручки) за як і раніше затребувані і популярні в усьому світі. Просто в деяких ситуаціях, наприклад, коли мова заходить про грифельних малюнках або начерках до акварелі, кулькова ручка ніяк не зможе замінити звичайний графітний олівець. Якщо ваша діяльність якимось чином пов'язана з застосуванням цих виробів і ви зацікавлені в постійному поповненні олівцевих запасів, - найкраще вам буде купити олівці у перевіреного постачальника. Їх основний пишучий матеріал - графіт, був виявлений у шістнадцятому столітті в одному з районів Англії. Сталося це зовсім випадково, завдяки пронесшейся бурі, яка викорчувала деякі дерева з корінням. Саме під ними місцеві пастухи побачили якусь буру масу, прийнявши її за вугілля. Підпалити шматочки цієї маси не вдалося, зате пастухи помітили, що вони можуть залишати темний слід на різних предметах і стали використовувати масу для нанесення міток на своїх овець. Так з'явився перший прообраз олівця.

Графіт стали заточувати, надаючи йому форму загостреною з одного кінця палички. Втім писати і малювати такою паличкою було не зовсім зручно, оскільки вона безбожно бруднила руки і була досить крихкою. У сімнадцятому столітті художники призвичаїлися обертати графітові стрижні папером або мотузкою, а також затискати їх між двох шматочків дерева. Такі пристосування все більше стали нагадувати сучасні олівці.

Повноцінне виробництво дерев'яних олівців в тому вигляді, в якому ми маємо їх сьогодні, почалося в 1719 році в Німеччині.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500