0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Ручки гелеві

Ручки гелеві

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з69

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з69

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Опис категорії:

Гелева ручка є різновидом кулькових моделей, але за принципом роботи її краще все ж віднести до ручок-ролерів. У продажу зустрічається як ручка гелева автоматична, так і одноразові її варіанти. Ручка гелева, завдяки особливому гелеподібному складу чорнила в стержні, відрізняється неймовірною легкістю письма, вона буквально ковзає по папері залишаючи на ній яскравий, насичений слід.

Винайдена така ручка була японцями, через двадцять років після винаходу ними ж першого у світі фломастера. Відмітна особливість цих пристосувань для письма полягає в дещо іншій конструкції пишучого вузла, який дозволяє використовувати більш рідку консистенцію чорнила на водній основі і, відповідно, витрачати набагато менше зусиль при написанні текстів на аркуші паперу. Крім того, така конструкція дозволила цій ручці успішно взаємодіяти і з багатьма іншими поверхнями, недоступними для її традиційного кулькового аналога. Сьогодні ними активно користуються навіть в манікюрною сфері, завдаючи хитромудрі малюнки на поверхню нігтьової пластини.

Склад гелю, що знаходиться в стержні дає можливість представити покупцеві не тільки всі основні кольори, а й велика кількість їх відтінків і навіть різні вкраплення, наприклад, у вигляді блискіток. Колір такої пасти на папері буде виглядати набагато яскравіше, ніж колір пасти традиційних стрижнів. Слід також відзначити властивість швидкого висихання, характерне для гелевих паст, що безумовно дуже зручно, оскільки написане на папері не буде відразу ж розмазане вашою рукою.

Гелева ручка часто використовується у випадках, коли потрібна точність написання або прорисовывания дрібних деталей бо саме вона здатна відтворювати дуже тонкі і чіткі лінії. З'явився цілий напрям в образотворчому мистецтві, де автори у своїх роботах користуються виключно тільки гелевими ручками. Працювати ними дещо складніше, ніж фарбами, оскільки вони не допускають помилок, але зате картини виходять дійсно оригінальними і захоплюючими. Завдяки особливій техніці і великому виборі кольорів, художникам вдається досягти практично фотографічної подібності з натурою. Коли у вас буде вільна хвилинка, обов'язково пошукайте приклади таких робіт в інтернеті - не пошкодуєте.

На базі нашого інтернет-магазину, у спеціально відведеному розділі ви знайдете різноманітні варіанти письмового приладдя зі стрижнем наповненим гелевою пастою. Присутні як бюджетні одноразові моделі, так і багаторазові з можливістю перезаправки за допомогою відповідних стрижнів.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500