0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Ручки капілярні

Ручки капілярні

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з56

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з56

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Опис категорії:

Часто лайнери можуть називатися линерами, однак у будь-якому разі, вони є абсолютно специфічними приладдям для письма. По суті, це ручка капілярна, оскільки в ній використаний капілярний принцип подачі чорнильного речовини, яке поступово проникає з центрального резервуара і потрапляє всередину друкарської голки. Втім, за ймовірну крихкість пишучого вузла турбуватися не слід. Компанії-виробники даних виробів випускають такі лайнери, голка яких може пристосовуватися під силу натиску певного користувача.

Хочеться трохи докладніше розповісти про капілярні ручки (лайнері), про цьому чудовому інструменті і про принципи його роботи. Спочатку, лайнери виділяються серед інших ручок своїм дуже тонким наконечником, схожим на голку, який в змозі залишати на папері тонюсінька слід. Що залишається їм лінія може бути рівною всього 0,2 мм. Ручка капілярна з кульковим пишучим вузлом буде креслити на аркуші паперу набагато більш товстий слід.

Як уже згадувалося, в линерах діє капілярне спосіб подачі чорнила. Цей спосіб подібний до того, який діє в межах звичайного фломастера. З-за чого, ручка капілярна може залишати слід не тільки в перпендикулярному до листа положенні, але і в будь-якому іншому. І так само, як фломастер, її не рекомендується залишати без ковпачка на тривалий час, так як це може сприяти передчасному висиханню чорнильного речовини.

Основоположною складовою звичайного капілярного стержня вважається губчасте волокно штучного походження, яке знаходиться всередині інструмента. Ще під час виготовлення, це волокно просочується чорнилом на водянистої основі. Однак, треба зауважити, що конструкція лайнера досить кардинально відрізняється від конструкції фломастера. Це вже значно більше висококласний механізм, який може стати надійним помічником в кресленні, каліграфії й мистецтві. 

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500