0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Ручки перові

Ручки перові

Сортувати. Порядку зменшення

13 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

13 шт.

Опис категорії:

Перові ручки відносяться до приладів для письма. Від інших інструментів ручки перо відрізняються присутністю особливого пера з металу. Нинішні модифікації перових ручок звичайно складаються з основного корпусу, в середині якого розташовується невелика, заповнена чорнилом ємність і пера, на яке згодом і потрапляє чорнильна субстанція.

Тепер варто трохи зупинитися на особливостях і деталях перової ручки. Перо — це головна складова пишучого вузла подібний ручки. Пера бувають різними за формою, втім, є незмінні їх складові. Зокрема, капілярні канавки, завдяки яким відбувається рівномірне постачання пера чорнилом. А ще, встановленої форми пишучий наконечник, основна мета якого накреслити на аркуші паперу однорідну і чітку чорнильну лінію.

Звичайні пір'я в подібних чорнильних ручках, як правило, виготовляють з нержавіючої сталі, хоча трапляються і нестандартні різновиди цих виробів. Наприклад, у дорогих іміджевих ручках, пір'я можуть бути зроблені з дорогоцінних металів, золота, срібла або платини, а також з інших матеріалів.

Чорнильна ручка може бути використана в різних областях. У зв'язку з цим, є можливість придбати найоптимальнішу її модифікацію для певного виду робіт. Теоретично, перові ручки розподіляються на деяку кількість категорій, згідно їх расценочному діапазону. Перші позиції, безумовно, займають унікальні, колекційні вироби, вартість яких часом доходить до декількох десятків тисяч доларів США. Такі ручки перо використовуються в найурочистіших випадках, можна навіть сказати, при епохальних події. Наприклад, ними можуть підписувати мирні угоди або укази, кардинально змінюють життя окремих держав.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500