0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Бейджі

Бейджі

Сортувати. Порядку зменшення

18 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

18 шт.

Опис категорії:

Бейдж - елемент уніформи, амуніції, у вигляді значка, наклейки, картки, призначений для надання інформації про його носія. Бейдж містить дані, які дозволяють ідентифікувати особу, яка його носить. Раніше називався біркою. Основне застосування бейджів - ідентифікація людей, які один одного не знають, але, в силу обставин, повинні спілкуватися. Наприклад, проведення конференцій завжди супроводжується видачею її учасникам бейджів. Співробітники підприємств, культурних закладів, які спілкуються з клієнтами (продавці, офіціанти, касири), також можуть носити бейджи.

При розробці бейджів їх дизайн в першу чергу повинен бути націлений на зручність у читанні і впізнаваність. Крім цього, велика увага приділяється стилю бейджів, оскільки за зовнішнім виглядом бейджів можна судити про рівень і статус заходу, в якому їх використовують.

Для кожної категорії учасників заходу зазвичай розробляється дизайн з власними відмітними елементами. Це дозволяє з першого погляду відрізняти різні категорії людей, наприклад: учасник, тренер, преса, техперсонал, організатор, експерт.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500