0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Гумки для грошей

Гумки для грошей

Сортувати. Порядку зменшення

7 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

7 шт.

Опис категорії:

Гумка для банкнот представляє з себе тонкий, проте досить міцний виріб, яке проводиться з латексу або каучуку. Подібна гумка для грошей володіє хорошою еластичністю і може бути багато разів розтягнута без втрати притаманних їй властивостей. Часто дані вироби фарбуються в різні кольори.

Традиційно, гумка для банкнот використовується для скріплення певної кількості грошових купюр в одну стопку. Завдяки подібному скріпленню, щільно упаковані грошові пачки можна зручніше зберігати чи транспортувати. Укладені таким чином банкноти можна розподілити набагато компактніше і зручніше. Крім свого безпосереднього призначення, такі гумки можуть застосовуватися і в інших сферах. Наприклад, ними добре що-небудь перемотувати: кілька олівців та ручок, для того, щоб тримати їх разом. Подібного роду гумка для грошей може зручно скріпити різні згортки, креслення або широкоформатні плакати. Якщо використовувати не одну, а кілька штук на один плакат, вони зможуть утримати такий рулон в згорнутому стані і ніяк не зашкодять його при цьому.

Якісні канцелярські гумки не повинні рватися в руках при першому розтягуванні, не повинні мати ніякого стороннього запаху, крім легкого аромату гуми. Виробники пакують їх упаковки різного розміру, тому слід читати інформацію, нанесену на лицьову сторону пачки. Через дуже малий розмір, кольорові гумки для грошей прийнято продавати не поштучно, а на вагу.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500