0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Кеш-бокси

Кеш-бокси

Сортувати. Порядку зменшення

2 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

2 шт.

Опис категорії:

Кожен з нас час від часу стикається з проблемою, коли потрібно залишити цінні речі, гроші або документи без нагляду на час в автомобілі, офісі або будинку. Краще всього зберігати цінності і готівка в сейфі, але він не завжди є. Тому ідеальною альтернативою стануть спеціальні кеш-бокси – металеві ящики-контейнери з кодовим замком, в яких Ваші цінності і гроші завжди будуть у безпеці від сторонніх рук.

Маючи оригінальний сучасний дизайн і різну кольорову гаму, кеш-бокси – це не тільки надійне місце для зберігання банкнот, але і цікавий, стильний елемент іміджу їх власника. Крім того, де Ви знайдете більш практичний і надійний спосіб для транспортування або тимчасового зберігання цінностей?

Виготовлені з якісних металевих сплавів, кеш-бокси є протиударними і стійкими до будь-яких механічних пошкоджень. Вони практично не зношуються і завжди мають естетично привабливий зовнішній вигляд, тому прослужать вам протягом довгих років.

Для зручності користування найчастіше кеш-бокси продаються зі знімним лотком, який дозволяє компактно скласти в нього всі цінні речі. Кеш-бокси – це фактично 2 в 1: мініатюрний сейф для цінностей та готівки та чудовий аксесуар. Тому купити кеш-бокс можна як для себе, так і в подарунок. Можете не сумніватися, такий презент приємно порадує Ваших близьких, колег і друзів і дозволить їм істотно підвищити рівень безпеки при транспортуванні цінних речей.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500