0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Степлери

Степлери

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з77

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Сортувати. Порядку зменшення

Позиції з1 по20 з77

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Опис категорії:

Степлер — пристрій для скріплювання аркушів та іншого матеріалу за допомогою дужок, виготовлених з дроту. Скріпкозшивачі можуть бути ручні і електричні. Характеристикою використовуваних дужок є обмеження товщини аркушів, що скріплюються.

Дужки проходять через аркуші наскрізь, після чого їх кінці впираються у відхилюючу пластину.У задній частці степлера (найближчою до шарніра) може розташовуватися металевий виступ, який застосовується для підчіплювання дужок при їх розгинанні і витяганні. В цьому випадку степлер може використовуватися і як антистеплер.

Перший відомий зшивач був ручної роботи. Виготовлений у XVIII столітті у Франції для короля Людовика XV. Кожна скоба була позначена відзнакою королівського двору. Зростаюче використання паперу в XIX столітті створило запит на ефективний пристрій для з'єднання аркушів паперу. У 1866 році Джордж Макгілл отримав патент на пристосування для скріплення латунних листів, яке було предтечею сучасної скоби для зшивача. У 1867 році він отримав патент на прес, що дозволяє скріплювати вищезазначеними пристосуваннями аркуші паперу.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500