0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Термоетикетка

Термоетикетка

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Термоетикетка

Термоетикетка - спеціальна плівка, виготовлена з особливого сорту паперу.
Ця папір складається з трьох шарів :

1. Зовнішній шар (термохімічний шар, який забезпечує прояв інформації, темніючи). Під зовнішнім шаром (термо шаром) знаходиться праймер, який здатний забезпечити високу роздільну здатність і якість друку на етикетці, а також посилити чутливість етикетки.

2. Середній шар (звичайна папір, на клейовій основі, в залежності від виду клею, етикетка може бути перенесена на різну поверхню) Підкладка (те, на що наклеєна початкова готова плівка, яка легко відділяється від клейової основи.

Види термоетикеток:

Термо Еко – цей вид етикеток виготовлений з білого паперу до складу якої не входить деревина. Вона має спеціальне термочутливий покриття. Під зовнішнім шаром (термо шаром) знаходиться праймер, який здатний забезпечити високу роздільну здатність і якість друку на етикетці, а також посилити її чутливість. Далі йде звичайна паперова основа. Інформація надрукована на подібних етикетках може бліднути, при дії на неї світла, UF - променів і вологи, зате виробництво таких етикеток відносно дешеве. Термо Еко частіше всього закуповується підприємствами торгівлі і харчової промисловості. Така етикетка застосовується в супермаркетах перед безпосереднім продажем товару у силу відсутності у даного виду етикетки захисного покриття.

Термо Топ - цей вид термоетикетки також виготовлений з білої бездревесной папери. Однак відмінність полягає в тому, що термочутливий покриття цього виду етикетки двостороннє і стійке до змазування. Тут також є захисне покриття. Такий етикетці не страшні вода, жир, алкоголь, розчинники, вона стійка до різних речовини набагато більше ніж Термо Еко. Цей сорт етикетки використовується для маркування товарів у не дуже сприятливих умовах зберігання, а також за умови тривалого транспортування або довготривалого зберігання. Такий сорт етикетки застосовується на виробництвах таких харчових продуктів: риба, сири, ковбасні, м'ясні вироби тощо. Так як властивості зберігаються і в менш сприятливих умовах, ТермоТоп легко прикріплюється до горбовидным, гнутим і шорстким поверхонь. Цей вид етикетки має чотири шари: захисний шар (самий верхній шар, зберігає етикетку від зовнішніх руйнівників), термочутливий шар (забезпечує друк на етикетці, за допомогою нагрівання термоголовки принтера), паперова частина етикетки, нижня захисна поверхня (запобігає механічне переміщення етикетки). Нормальний стан етикетки гарантовано при температурному режимі від -40°С до +50°С. Клеючі властивості зберігаються при мінімальній температурі -5°С. Термоетикетка придатна для маркування товарів, які мають обмежений термін реалізації. Термін зберігання будь-яких етикеток не перевищує 2-х років.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500