0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Мастихіни

Мастихіни

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

12 шт.

Опис категорії:

Мастихін - це спеціальний інструмент (сталева пластина у вигляді ножа або лопатки з дерев'яною ручкою), що використовується в олійному живописі для змішування фарб, очищення палітри або нанесення густої фарби на полотно. Також мастихін використовується замість пензля для створення живописного твору, нанесення фарби рівним шаром або рельєфними мазками, видалення зайвої фарби з полотна, нанесення ґрунту. Як правило, мастихіни виготовляються зі сталі або пластику і можуть мати різноманітну форму, розмір.

Мастихіни з'явилися досить давно. Але найбільшого розквіту техніки роботи з цим інструментом досягли в двадцятому столітті, коли олійний живопис розширив свої горизонти і вийшов за рамки фотографічної «схожості», виникли різні стилі та напрямки в образотворчому мистецтві.  

Мастихіни дозволяють розкрити кольори та їх поєднання, створити красиву і складну фактуру фарби на поверхні картини, а це автоматично моделює обсяг зображуваних образів і предметів, дає великі можливості для імпровізації в ході творчої роботи.

Фарби, що накладаються мастихіном, не тьмяніють, не розмиваються, а в змішуванні створюють чудові переливи, подібні до коштовних каменів.

За допомогою мастихіна можна отримати багатобарвну хаотичну текстуру, яка не виглядає, як намальована вручну.

Мастихіни умовно поділяються на два види:

- для палітри;

- для живопису.

Перші відрізняються прямим лезом або шпателем, який використовується для змішування фарб або видалення не потрібної фарби, але не для нанесення фарб на полотно. Мастихіни для палітри можуть бути виготовлені з пластику, металу або дерева з прямою або злегка зігнутою ручкою.

Мастихіни для живопису частіше всього виготовляються з металу, мають дерев'яну ручку і вигнуту форму. Крім того, такі мастихіни бувають з овальною, прямокутною основою, у вигляді краплі, ромба, рибки і т.д.

Великий вигин ручки дозволяє запобігти випадкового торкання пальцями картини.

Різні форми мастихінів для живопису створюють різні ефекти.

Як вибрати мастихін для живопису?

Лезо мастихіна для живопису має бути гнучким та пружним. Після того, як на нього припиняється тиск, воно має повертатись в початкове положення. 

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500