0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Палітри

Палітри

Сортувати. Порядку зменшення

5 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

5 шт.

Опис категорії:

Палітра для художника - дуже важливий інструмент, завдяки якому він має можливість змішувати фарби під час роботи. Вона допомагає створювати нові відтінки, підбирати необхідну яскравість кольору.

Палітри використовуються для акрилових, олійних, темперних, акварельних, гуашевих фарб. За формою вони можуть бути овальними, прямокутними, квадратними, фігурними, з отвором для великого пальця руки. Крім того палітри бувають пластикові, дерев'яні, металеві, фаянсові, плоскі, прозорі, з баночками.

Купуючи палітру, зверніть увагу на те, що вона повинна бути легкою, а отвір для пальця – зручним. Тоді тривала робота над шедевром не буде втомлювати.

Як працювати з палітрою?

Фарбу потрібно розміщувати ближче до зовнішнього краю, щоб в центральній частині було зручно змішувати кольори для отримання нових відтінків. Краще, якщо кольори, що знаходяться по сусідству в кольоровій гамі, будуть розташовані поруч і на самій дошці. Також для зручності рекомендується дотримуватись одного порядку розміщення фарб, щоб набирати їх автоматично. Це прискорить процес роботи.

Навіть не залежно від настрою митця, на палітру потрібно викладати повний спектр кольорів, якими він користується зазвичай. Тільки тоді робота буде яскравою та насиченою.

Щоб суміші кольорів виходили більш натуральними, палітру потрібно зберігати у чистоті. Після роботи її слід очистити шпателем або мастихіном та витерти насухо.

Зверніть увагу, що пластикові палітри зручніші у догляді, їх легко мити.

І не забувайте про те, що від правильно вибраних матеріалів залежить результат роботи.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500