0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Тубуси

Тубуси

Сортувати. Порядку зменшення

3 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

3 шт.

Опис категорії:

Тубуси – це невід'ємні атрибути людей, захоплених образотворчим мистецтвом. Це своєрідна візитна картка художників, адже всередині них зберігаються результати копіткої праці. Звичайно, що їх у тубусах не видно, але ми розуміємо, що вони – безцінні.

 Кожен художник розуміє, що будь-яка важлива справа потребує систематизації і порядку. Адже навіть важко уявити, що може статися з роботою художника, якщо її неналежно зберігати та транспортувати.

 Тубуси майстри використовують для транспортування та зберігання креслень, ескізів, полотен. Вони популярні,  як серед учнів художніх шкіл, так і серед тих, хто вже займається живописом професійно.

Тубуси для паперу виготовляються з високоміцного пластика, під його захистом Ваші роботи не постраждають навіть у найсильнішу негоду. Для зручної експлуатації, кожна модель укомплектована гнучким ремінцем, придатним  для носіння за плечем. Діаметр і висота тубусів підігнані під різні види паперу. Знаючи точні параметри, форму і щільність паперу, з якою Ви зазвичай маєте справу, вибрати потрібний Вам тубус буде вкрай легко.

Кольорова гамма асортименту тубусів, що представлені на ринку, охоплює широкий спектр відтінків. До її складу входять і строгі чоловічі варіанти, і романтичні дівочі.

І, пам'ятайте - зберігаючи та транспортуючи папери в тубусах, Ви завчасно турбуєтеся про їх зовнішній вигляд.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500