0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Етюдники

Етюдники

Сортувати. Порядку зменшення

7 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

7 шт.

Опис категорії:

Бажання людини малювати відоме нам ще з давніх часів. Наскальні малюнки, що дійшли до нас, підтверджують це. Бажання малювати для людини може бути як просто бажанням, хобі, приємним проведенням часу, способом самовираження, так і життєвою необхідністю. Звичайно, можна взяти аркуш паперу, покласти його на стіл і створити шедевр. Але з часів наскального печерного живопису пройшли десятки, а то й сотні тисячоліть, і людство придумало безліч пристосувань, щоб малювання стало більш комфортним. Зараз використовуються полотна різної ґрунтовки, картон, пастель, вугілля, олівці, фарби, і, звичайно, мольберти та етюдники.

Що представляє собою етюдник?

Це спеціальний ящик, куди живописці складають все своє приладдя. Як правило, цей ящик не дуже великої глибини і оснащений кришкою. Кришка, як правило, з внутрішнього боку, має пази для планшета, до якого кріпиться полотно та ґрунтований картон. Іноді в середину ящика вставляється ​​коробка з кількома відділеннями. Є варіанти, коли просто дно розділене на кілька відділень. Ці відділення призначені для зберігання пензлів, вугілля, фарб і іншого приладдя художника.

Для чого потрібні етюдники?

Неважливо, де Ви займаєтеся своєю творчістю, але Ваше робоче місце повинно бути добре обладнаним і комфортним. Дуже важливо, щоб все було під рукою і зберігалося в порядку. Для цього і служить етюдник. Жоден художник, що любить малювати з натури, не обходиться без етюдника.

Які бувають етюдники?

Етюдники бувають з триногою, без неї та етюдники-палітри.

Етюдник з триногою - це етюдник з ніжками, як правило, шарнірними, які легкі в складанні і розкладанні. Є етюдники - триноги і зі знімними ніжками, які можна зберігати окремо від самого ящика. Найбільш поширений матеріал для цих ніжок - алюміній. Даний вибір обумовлений тим, що такі ніжки будуть міцними і легкими. В основному, етюдники з ніжками використовують при виїзді на природу або в тих місцях, де немає столів або рівних площин, щоб поставити етюдник.

Етюдник-палітра теж буває з триногою і без. В нього вставлена палітра, що робить роботу з ним більш комфортною.

Які ще бувають етюдні ящики?

Стаціонарні. Це етюдники з ніжками для роботи в приміщенні. Такі моделі не дуже зручно переносити.

Також важливе значення має і матеріал, з якого виготовлений етюдник. Сьогодні в основному зустрічаються 2 варіанти:
Металевий. Як правило, для виготовлення таких етюдник використовується алюміній, так як він дуже легкий.
Дерев'яний. Класичний варіант. Але при роботі з ним на вулиці слід уникати високої вологості. Дерево набухає і розтріскується.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500