0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Манекени

Манекени

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Опис категорії:

Манекени для живопису - чудове рішення, що розвиває навички, як юних обдарувань, які тільки вчаться пропорційно зображати людський силует, так і майстрів з більш солідним багажем знань, які не втомлюються відточувати свою майстерність до досконалості.

Манекен - це мрія художника, який ще не навчився достовірно передавати у своїх творах навколишнє життя і, насамперед фігуру людини.

Адже якщо манекену надати диктовані задумом рухи і задрапірувати в одяг та тканини, можна без проблем, не вдаючись до найму натурника, скільки потрібно працювати над характером складок та їх матеріальністю. Можна  зануритись в світлотіньове середовище на стільки часу, скільки потребує робота. По манекену можна перевіряти пропорції фігури людини на малюнку в складних ракурсах або рухах.

Традиція використовувати манекен з метою максимально точного зображення пропорцій людського тіла тягнеться ще з часів Відродження. Насправді, перший манекен з'явився в Європі, а точніше - в Італії, в далекому 1573. Саме в ті часи в монастирі святого Марка жив монах Бачіо, і був він не тільки прислужником Божим, а й художником. І задумав одного разу Бачіо зобразити світлий образ однієї святої, та ось біда - жінок у чоловічому монастирі зроду не було, а малювати з когось треба було. Вже достеменно невідомо, чи катував себе монах грішними думками, що стосуються того, щоб привести в монастир натурницю, але, якщо подібне і мало місце, то, швидше за все такі думки він прогнав геть. Йому в голову прийшла зовсім інша ідея.

Ця ідея була новаторською. З дерева і глини він створив жіночу фігуру, так з’явився перший манекен. Бачіо навіть придумав ім'я своєму творінню - «манічіно», яке через якийсь час перетворилося на відоме для нас «манекен».
Сучасні манекени, варто зауважити, дещо відрізняються від свого давнього прототипу - монастирської ляльки «манічіно».

Створюють їх, здебільшого, з дерева, причому деталі фігури з'єднуються таким чином, щоб у майбутньому - при експлуатації, їм можна було надавати будь-яку позу, задуману художником.
Манекен замість живого натурника - відмінна альтернатива для художника, який тільки починає осягати ази портретистки і на перших порах дещо невпевнений у своїх силах або ж боїться критики мистецтвознавців. При бажанні художника, з манекеном можна працювати необмежену кількість часу, експериментувати з одягом, обстановкою, світлотінню, складними ракурсами ... Словом, опрацьовувати всі ті важливі деталі, які, часом, неможливо опрацювати з натурщиком, з причини дуже обмеженого часу його послуг.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500