0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Мольберти

Мольберти

Сортувати. Порядку зменшення

8 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

8 шт.

Мольберти

Мольберт - підставка, зазвичай дерев'яна або алюмінієва, на якій художник поміщає під час роботи картину, малюнок і т. д.

Основні характеристики мольбертів:

1. Вид - стаціонарний; настільний.
2. Тип конструкції - Ліра; Верстат; Тринога; Трансформер; Паличний; Хлопавка; Каркасний; Планшетний.
3. Розмір - малий; середній; великий.
4. Мобільність - студійний; польовий; універсальний; портативний, складаний.
5. Призначення - демонстраційний; масло, акрил, графіка; акварель; універсальний.
6. Рівень - Академія; Профі; Профі Преміум.
7. Матеріал - бук; береза; сосна; хвоя; в'яз; метал; комбінований.
8. Виробники - Cappelletto (Італія); Mabef (Італія); Jullian (Франція); Fome (Італія); Artgooru (Росія); Художні матеріали - «ХМ» (Росія); Сонет (Росія); Альбатрос (Росія); Прохоров (Росія); Фенікс (Китай), Роса (Україна).

Ліра - мольберт на трьох ніжках, передні з яких з'єднані декількома планками та сходяться у верхній частині і утворюють робочу раму мольберта у формі трапеції. Задня ніжка, як правило, рухлива. Переміщенням задньої ніжки мольберта регулюється робочий кут нахилу мольберта. Така конструкція забезпечує достатню стійкість і в той же час легкість мольберта. Іноземні виробники іноді називають такий тип мольбертів - «А-мольберти».

Верстат - професійний мольберт на стійкій основі з паралельними стійками, з'єднаними в раму декількома планками. Така конструкція забезпечує відмінну стійкість мольберта. Іноземні виробники іноді називають такий тип мольбертів - «Н - мольберти».

Тринога - переносний мольберт, що складається,  штативного типу на трьох ніжках. Використовується для демонстраційних робіт і на пленерах. Легкий, портативний, має обмежений рівень стійкості. У складеному стані займає небагато місця і поміщається в сумку середніх розмірів. Іноземні виробники відносять такий тип мольбертів до «польових» мольбертів.

Трансформер - універсальний студійний мольберт, що має можливість і похило-вертикального і горизонтального розташування робочої поверхні. Конструкції трансформерів різні, але їх об'єднує здатність тримати полотно або планшет під кутами необхідними для роботи з різними техніками живопису. Іноземні виробники іноді називають такі мольберти «конвертованими» або «гібридними».

Паличний мольберт - найпростіший мольберт-тринога, що збирається з планок. Як правило, паличний мольберт складається з набору з восьми планок, що кріпляться гвинтами. Паличні мольберти використовуються в якості демонстраційних або при навчанні азам живопису.

Кожна ніжка складається з двох планок, з'єднаних між собою гвинтами. Ніжки вгорі зафіксовані гвинтом або шпилькою. Підставка під полотно або планшет також збирається з двох планок і кріпиться на необхідній висоті до передніх ніжок мольберта. Основними перевагами таких мольбертів вважається низька ціна та портативність.

Мольберт хлопавка - мольберт початкового рівня, що представляє собою раму або планшет, який стоїть під нахилом на чотирьох ніжках. Кут нахилу планшета може регулюватися за рахунок переміщення задніх ніжок мольберта. Мольберт хлопавка застосовується в художніх школах і студіях, однак може використовуватись і у домашньому живописі.

Каркасний мольберт – це настільний мольберт, що представляє собою раму з опорою на відставну ніжку. На мольберті можна закріплювати планшет або полотно на підрамнику невеликого або середнього розміру.

Планшетний мольберт - настільний планшет, який має відставну ніжку. Кут нахилу планшета регулюється пересуванням відставленою ніжки. Деякі моделі можуть бути забезпечені рухомим верхнім затиском для зовнішнього планшета або полотна на підрамнику. Планшет виготовляється з масиву дерева.

Правильно підібраний мольберт прослужить вам довго та сприятиме реалізації навіть самих сміливих задумів.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500