0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Пензлі

Пензлі

Сортувати. Порядку зменшення

16 шт.

Сортувати. Порядку зменшення

16 шт.

Опис категорії:

Будь-якому художнику, навіть початківцю важливо правильно підібрати інструменти і матеріали, за допомогою яких він зможе втілити свої ідеї на папері або полотні. Одним з таких важливих інструментів є пензлик. Знаючи про відмінності художніх пензлів, їх сильні сторони, ви зможете легко визначитися з вибором навіть у величезному асортименті моделей.

Як вибрати пензлик для малювання?

На вибір пензля впливає два основних фактори: використовуваний матеріал та техніка малювання. Виходячи з цих даних, ви можете підібрати пензель з необхідним вам типом ворсу.

Вибір пензля за типом ворсу:

1.Ворс - щетина. Виготовляється з вушного волосся свині, який відбілюється в процесі знежирення. Переваги: ​​висока пружність, хороша наповнюваність рідиною завдяки розщепленню кінчика волосини. Підходить для роботи з акриловою фарбою, темперою та олією.

2. Синтетика. Створюються з тонкого хімічного волокна, що має гостру вершину. Переваги: ​​хороша пружність, відмінне утримання рідини. Призначені такі пензлі для роботи з акрилом, темперою, гуашшю, олією.

3. Ворс кози. Такі пензлі виготовляються зі стриженої вовни кози (черевна частина). Ворс має середню жорсткістю і може бути різного кольору, товщини. До створення пензлів для художників його обов'язково відбілюють, знежирюють і витягають. Недоліки: погано вбирає воду, а при висиханні приймає форму віяла. Найкраще такі пензлі підходять для роботи з аквареллю.

4. Ворс білки. Переваги: ​​вбирає рідину краще усіх нині існуючих пензликів, має гострий кінчик. Недоліки: погана пружність не дозволяє пензлику бути універсальним. Призначений для малювання фарбами на водній основі: аквареллю, гуашшю.

5. Ворс поні. Такий ворс відрізняється більшою товщиною, ніж білки. Завдяки цьому, пензлі менше наповнюються вологою. Підходять для роботи з гуашшю та аквареллю.

6.Ворс колонка. Це досить довгий ворс, який може мати коричневий або рудуватий відтінок. Дуже зручно використовувати даний пензель початківцям художникам - він повільно набирає вологу і дозволяє допрацьовувати деталі картини. І все це завдяки жорсткому тонкому ворсу, який забезпечує пучку відмінну пружність і відсутність зайвої вологи. Призначений для роботи з аквареллю та гуашшю.

7. Ворс борсука. Такий пензель ідеально підходить для роботи з помірно розведеними фарбами. Ворс має конічну форму. Через це пензлик дуже пухнастий. Використовується для акрилових фарб і масла.

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500