0 item(s)

В вашому кошику вiдсутнi товари.

Каталог

Product was successfully added to your shopping cart.

Полотно на картоні

Полотно на картоні

Опис категорії:

Для втілення творчого задуму в життя, будь-якому художнику потрібні полотна. А вони бувають різними: можна придбати  полотно на підрамнику, на картоні або в рулоні. Все залежить від особистих уподобань художника та особливостей його роботи.

Де купити полотно?

Художники часто задаються питанням, де купити полотно, щоб на ньому було приємно писати картину і щоб це не надто вдарило по кишені. Хороший варіант сьогодні – це інтернет-магазини. З їх допомогою Ви можете вибрати всі необхідні матеріали, не виходячи з дому.

Яке полотно вибрати?

Вибір залежить від матеріалів для роботи та загального задуму картини.

Полотно, не залежно від його виду, повинно відповідати наступним вимогам: бути без дефектів, з рівномірною ґрунтовкою, необхідної фактури.

Полотно на картоні має невелику вагу та коштує недорого. Дуже зручне для ескізів.

Полотна на картоні - це проклеєна і заґрунтована тканина, наклеєна на основу з щільного картону.

Вони характеризуються якісною поверхнею. Використовуються в роботі як з масляними, так і з акриловими фарбами, завдяки універсальним властивостям акрилового ґрунту. Полотно на картоні - ідеальний варіант для початківців художників і аматорів.


Ґрунтоване полотно можна використовувати і для ескізів, і для написання серйозних картин. Його не потрібно піддавати обробці ґрунтом, можна відразу приступати до роботи.

Полотно на підрамнику - найпоширеніша, можна сказати, класична основа для живопису.

Полотно в рулоні - відмінне рішення для тих, хто бажає особисто натягувати полотно на основу, ґрунтувати його і вибирати потрібний формат.

Полотна на підрамнику

На що потрібно звертати увагу, при виборі полотна? Як вибрати якісне полотно? Давайте розглянемо ці питання детальніше.

  1. Якість самого полотна, яке натягнуто на підрамник

 Уважно огляньте поверхню тканини, її текстура повинна бути скрізь однаковою, без смуг та плям, крім того, поверхня не повинна біти занадто згладженою або навпаки - «вузлуватою». Якщо подібних дефектів немає, зверніть увагу і на напрям ниток полотна, вони повинні бути паралельні відповідно до країв підрамника.

  1. Натяг полотна

Натяг полотна на підрамнику має бути досить щільним. Приблизно, як тканина, натягнута на барабан. Полотно ні в якому разі не повинно провисати.

Характеристики полотна для живопису

На підрамники натягують полотна з бавовни, льону і синтетичної тканини. Полотна бувають дрібнозернисті, середньозернисті і крупнозернисті. Не можна рекомендувати всім якийсь один вид полотен, так як полотно підбирають, виходячи з поставлених завдань.
Для новачків рекомендується використовувати дрібнозернисті або середньозернисті полотна з бавовни, або дрібнозернисті з льону.

Лляна тканина відрізняється від бавовняної більшою щільністю і жорстокістю, а також вузлуватістю. Бавовна більш м'яка.

Зверніть увагу на щільність тканини, натягнутої на підрамник, особливо це стосується полотен з бавовни. Не варто купувати полотно з щільністю менше 220г /кв.м.

Природно, щільність залежить не тільки від самої тканини, а й від ґрунту, його складу, кількості і якості шарів ґрунтовки, і проклейки.

  1. Якість підрамника

Підрамники для живопису бувають двох видів: глухі і збірні (модульні). Визначити вид підрамника досить легко, якщо подивитися до полотна ззаду. Кути глухого підрамника жорстко скріплені між собою клеєм (або іншим способом), або додатково ще зафіксовані дерев'яними трикутниками.

На кутах збірного підрамника можна побачити з'єднані між собою модулі. До таких підрамників додаються кілочки, які забиваються в кути. За допомогою цих кілочків можна регулювати натяг полотна на підрамнику.

  1. Упаковка полотна для живопису


Якщо полотно упаковане - це естетичний і практичний плюс. Деякі виробники упаковують готові полотна в тонку прозору плівку. Крізь таку плівку прекрасно видно поверхню полотна, її можна досконально вивчити на наявність дефектів.

Бажаємо удачі у виборі товарів для творчості, а також натхнення та успіхів у живописі!

Вибачте, сайт
знаходиться
на реконструкції

Ви можете:

Зайти на старий сайт

* ціна та наявність товару може не відповідати дійсності

Зайти на нашу сторінку на

prom.ua

Знайти нас в соціальних мережах

0 800 210 500